Bilgisayarınızı Zararlı Yazılımlara Karşı Tarayın (Combofix) Reviewed by Momizat on . Sık sık karşılaştığım bir sorun. Aslında bu yazıyı yazmakta çok geç kaldım... Bilgisayarımıza sürekli farklı zararlı yazılımlar (spam, solucan, trojan) Sık sık karşılaştığım bir sorun. Aslında bu yazıyı yazmakta çok geç kaldım... Bilgisayarımıza sürekli farklı zararlı yazılımlar (spam, solucan, trojan) Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » Download | İndir » Bilgisayarınızı Zararlı Yazılımlara Karşı Tarayın (Combofix)

Bilgisayarınızı Zararlı Yazılımlara Karşı Tarayın (Combofix)

Sık sık karşılaştığım bir sorun. Aslında bu yazıyı yazmakta çok geç kaldım…

Bilgisayarımıza sürekli farklı zararlı yazılımlar (spam, solucan, trojan) bulaşır, kimi zaman gizli dosyaları açamayız, kimi zaman görev yöneticisine erişemeyiz, kimi zaman da harici belleğimize “autorun” (otomatik komut dosyası) oluştuğunu görürüz. Bunların sebebi internetten bulaşan zararlı yazılımlar yapar. Bunlar da bir çeşit virüstür aslında…

Bu yazılımları çoğu zaman kullandığımız virüs programı temizleyemez temizlemek için antispam, anti trojan yazılımları kullanmalıyız. Benim kullandığım yazılım Combofix. Size de öneririm.

Bunu bilgisayarınıza kurmanıza gerek yok. istediğiniz zaman tıklayıp çalıştırabilirsiniz. Şimdi nasıl kullanıldığını öğrenmek için resimli anlatımı inceleyin.

(Resimleri büyütmek için üzerine tıklayın.)

Combofix Resimli Anlatım 1Combofix Resimli Anlatım 2Combofix Resimli Anlatım 3Combofix Resimli Anlatım 4Combofix Resimli Anlatım 5Combofix Resimli Anlatım 6Combofix Resimli Anlatım 7

 

Ayrıca tek dosya taraması da yapabilirsiniz. Tek dosya taramak için tarayacağınız dosyayın Combofix dosyasının üzerine sürüklerin.

Combofix indirme bağlantısı:

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler