Firefox 3.5.7 yayınlandı Reviewed by Momizat on . Mozilla'nın popüler tarayıcısı Firefox'un yeni sürümü yayınlandı. Kullanıcılar 3.6 versiyonunu beklerken, 3.5.7 dün itibariyle kullanıma sunuldu.Firefox'un, 3.5 Mozilla'nın popüler tarayıcısı Firefox'un yeni sürümü yayınlandı. Kullanıcılar 3.6 versiyonunu beklerken, 3.5.7 dün itibariyle kullanıma sunuldu.Firefox'un, 3.5 Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » Download | İndir » Firefox 3.5.7 yayınlandı

Firefox 3.5.7 yayınlandı

Mozilla’nın popüler tarayıcısı Firefox’un yeni sürümü yayınlandı. Kullanıcılar 3.6 versiyonunu beklerken, 3.5.7 dün itibariyle kullanıma sunuldu.

Firefox‘un, 3.5.7 versiyonunu yayınlandı. Yılın ilk çeyreğinde kullanıcıların beğenisine sunulacak olan 3.6’dan önce Mozilla, bazı kritik hataları gidermek için 3.5.7’yi download’a açtı.

Tarayıcıdaki çökme problemini çözen Mozilla, ayrıca gerekli güncelemeler ile beraber 3.5.7’yi yayınlandı. 7.7 MB büyüklüğündeki tarayıcı dosyasını BURADAN indirebilirsiniz. Uzun zamandır beklenen Firefox 4.0’ı erteleyen Mozilla, bir sonraki tarayıcısını muhtemelen 2011 gibi yayınlayacak
shiftdelete

 

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler