iPhone’u Wireless Modem olarak kullanmak Reviewed by Momizat on . Selamun Aleyküm. Karar verdim inşeAllah artık iPhone hakkında öğrendiğim - bildiğim uygulamaların tanıtımlarını, kısayol, detay ve incelikleri buradan sizlerle Selamun Aleyküm. Karar verdim inşeAllah artık iPhone hakkında öğrendiğim - bildiğim uygulamaların tanıtımlarını, kısayol, detay ve incelikleri buradan sizlerle Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » iPhone » iPhone’u Wireless Modem olarak kullanmak

iPhone’u Wireless Modem olarak kullanmak

Selamun Aleyküm.

Karar verdim inşeAllah artık iPhone hakkında öğrendiğimbildiğim uygulamaların tanıtımlarını, kısayol, detay ve incelikleri buradan sizlerle paylaşacağım. iPhone hakkındaki ve diğer her türlü sorularınızı İLETİŞİM sayfamdan bana iletebilirsiniz.

İlk olarak paylaşmak istediğim iPhone‘a IOS 4.3 versiyonuyla gelenKişisel erişim noktası“.

Kişisel erişim noktasının özelliği GSM operatöründen aldığınız internet hizmetinizi wireless yayınına açma özelliğinin adıdır. iPhone cihazınızı bir wireless yayımcısı olarak kulanmaktır.

Bu özelliği kullanmak içinAyarlar” a girip hemenWifibağlantısının altında bulunanKişisel Erişim Noktasımenüsüne tıklıyoruz.

 

 Kapalı durumda olanKişisel Erişim Noktası açtığımızda hemen alttaki şifre ile wireless yayını yapmaya başlamış olacağız.

Şimdi tek yapmamız gereken bilgisayar veya diğer cihazlardan wifi bağlantısı aramak.

Hayırlı işlerde kullanılması ümidi ile.

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler