Media Resizer Pro 2.58 (Resim Boyutlandırma) Reviewed by Momizat on . Bu program sayesinde artık çabuk, dinamik ve profesyonel kalitede resim dönüştürmek çok kolay. Ayrıca programda video ile çalışabilme özelliğide mevcut.   Bu program sayesinde artık çabuk, dinamik ve profesyonel kalitede resim dönüştürmek çok kolay. Ayrıca programda video ile çalışabilme özelliğide mevcut.   Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » Download | İndir » Media Resizer Pro 2.58 (Resim Boyutlandırma)

Media Resizer Pro 2.58 (Resim Boyutlandırma)

Mediaa Resizer Pro 2.58
Bu program sayesinde artık çabuk, dinamik ve profesyonel kalitede resim dönüştürmek çok kolay. Ayrıca programda video ile çalışabilme özelliğide mevcut.
 
Media Resizer PRO 2.58 resim düzenleme programıyla özellikle dijital görüntüleriniz mükemmel sonuç verir. Seri bir çalışma gerektiğinde çok sayıda resim kolaylıkla resize edilebiliyor. Aynı anda çalıştığınız resimlere istediğiniz gibi boyut vererek yeni bir formata dönüştürebilirsiniz.

Program JPEG, BMP, GIF, TIFF, TGA, PCX, MPEG ve AVI türü en yaygın dosya biçimlerini desteklerken ayrıca bir çok biçimde de çalışma imkanı sunar. Media Resizer PRO nun en belirgin özelliklerinden biri akıllı kesme özelliği. Akıllı kesme özelliği sayesinde ekleme ve çıkarma işleri çok ama çok basit. Ayrıca resim maskeleme ya da filigran ekleme özellikleri de işimizi ve ihtiyaçlarımızı çok iyi karşılayabilecek düzeyde.
 
Media Resizer Pro 2.58
 
Media Resizer PRO 2.5 temel özellikleri :
 
– Akıllı kesme
– Yeniden boyut verme (kalite bozulmadan)
– Bire bir boyutta işlem yapabilme
– Çoklu dosya çalışmalarında otomatik ve anşalılabilir dosyalama
– Mouse sağ tuşu ile koordineli kolay işlem
– Video görüntü ile çalışabilme
– Filigran ekleme
– Web de kullanılacak thumbnail resimleri kaliteli işleme
– Resim format dönüştürme
HOTFILE        UPLOADED      FILESERVE
Download                
 

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorumlar (1)

  • muallim

    Linklerden birisi çalışıyor ve indirdim fakat arşiv bozuk günceller misiniz? Olmadı alternatif bir program önerir misiniz

    Cevapla

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler