Adobe Reader yenilendi; İndirin! Reviewed by Momizat on . Adobe Reader yenilendi; İndirin!Adobe Reader 9.3: Ücretsiz güncelleme hazır!Popüler PDF yazılımı Adobe Reader'ın yeni sürümü hazır: Yenilikler ve indirme bağlan Adobe Reader yenilendi; İndirin!Adobe Reader 9.3: Ücretsiz güncelleme hazır!Popüler PDF yazılımı Adobe Reader'ın yeni sürümü hazır: Yenilikler ve indirme bağlan Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » Download | İndir » Adobe Reader yenilendi; İndirin!

Adobe Reader yenilendi; İndirin!

Adobe Reader yenilendi; İndirin!

Adobe Reader 9.3: Ücretsiz güncelleme hazır!

Popüler PDF yazılımı Adobe Reader‘ın yeni sürümü hazır: Yenilikler ve indirme bağlantısı burada…

Adobe firması düzenli aralıklarla yaptığı güvenlik güncelleştirmeler çerçevesinde Reader yazılımının 9.3 nolu sürümünü yayımladı. Adobe Reader 9.3 önceki sürümde bulunan bazı güvenlik açıklarını kapatıyor.

Güvenlik açığı nedeniyle saldırganlar modifiye edilmiş PDF dosyaları ile PC’nize izinsiz erişim elde edebiliyordu. Adobe bu yüzden PDF programını kullanan herkesin güncel sürümü kurmasını tavsiye ediyor. Yeni sürüm hakkında daha fazla bilgiyi sürüm notlarından edinebilirsiniz.

Download: Adobe Reader 9.3
chip

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler