USB belleğe Geri Dönüşüm Kutusu! Reviewed by Momizat on . USB bellekteki dosyaları iBin'siz silmeyin...Bu bedava araçla Windows'taki Geri Dönüşüm Kutusu'nu USB belleğe taşıyın; dosyalarınız uçmasın...Bilgisayarınıza ba USB bellekteki dosyaları iBin'siz silmeyin...Bu bedava araçla Windows'taki Geri Dönüşüm Kutusu'nu USB belleğe taşıyın; dosyalarınız uçmasın...Bilgisayarınıza ba Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » Download | İndir » USB belleğe Geri Dönüşüm Kutusu!

USB belleğe Geri Dönüşüm Kutusu!

USB bellekteki dosyaları iBin’siz silmeyin…

Bu bedava araçla Windows’taki Geri Dönüşüm Kutusu’nu USB belleğe taşıyın; dosyalarınız uçmasın…

Bilgisayarınıza bağlı bir bellek kartı üzerindeki bir dosyayı sildiğinizde dosya geri dönüşü olmayan şekilde silinir. Windows’daki Geri Dönüşüm Kutusu benzeri bir yapı olmadığı için USB bellekteki dosyaları silmeden önce kesinlikle emin olmanız gerekir. Eğer yanlışlıkla çok önemli bir dosya silinirse geri getirmek için oldukça karmaşık işlemler ve farklı programlar ile şansınızı deneyebilirsiniz ama bu durumda bile silinen dosyanın geri gelme garantisi yok…

Bu açıdan bakınca insan keşke USB belleklerde de Windows’taki gibi bir Geri Dönüşüm Kutusu olsa diyor… İşte iBin böyle düşününler için tasarlanmış bir program. Taşınabilir flash belleğinizde çalışıyor ve silinen dosyaların gerektiğinde kurtarılabilmesini sağlıyor.

Nereden indirilir, nasıl kullanılır?

iBin‘i taşınabilir belleğinizde kullanmak için tek yapmanız gereken EXE dosyasını bellek içerisindeyken çalıştırmak. iBin bellek aygıtının kök klasöründe kendi klasörünü yaratacak ve bundan sonra bellek üzerinden bir dosya sileceğiniz zaman size bir onay kutusu ile birlikte dilerseniz silinecek dosyayı iBin‘de saklamak isteyip istemediğinizi soracak.

iBin Custom Options menüsünden dilerseniz bu onay kutusundaki seçenekleri belirleyebilir, belli bir tarihten eski dosyaların otomatik silinmesini sağlayabilir veya kısa yol tuşları tanımlayabilirsiniz.

iBin‘i BURADAN indirebilirsiniz.
chip

 

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler