Firefox 3.6 Final hazır; İndirin! Reviewed by Momizat on . Firefox 3.6 Final'ı ilk deneyenlerden olun.Mozilla vakfı Firefox 3.6 Final sürümü indirmeye sundu. İlk indirenlerden olun.Mozilla, web tarayıcısının yeni sürümü Firefox 3.6 Final'ı ilk deneyenlerden olun.Mozilla vakfı Firefox 3.6 Final sürümü indirmeye sundu. İlk indirenlerden olun.Mozilla, web tarayıcısının yeni sürümü Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » Download | İndir » Firefox 3.6 Final hazır; İndirin!

Firefox 3.6 Final hazır; İndirin!

Firefox 3.6 Final’ı ilk deneyenlerden olun.

Mozilla vakfı Firefox 3.6 Final sürümü indirmeye sundu. İlk indirenlerden olun.

Mozilla, web tarayıcısının yeni sürümünü indirmeye sundu. Firefox 3.6 kullanıcıları özellikle arttırılmış performans ve daha fazla güvenlikten faydalanabilecek.

Mozilla, yeni Firefox 3.6’da özellikle tarayıcının hızı üzerine odaklandı: Tarayıcının, selef sürümüne göre saf yüzde 20 daha fazla performans sunması bekleniyor. Buna ek olarak tarayıcının açılış süresinde ve tepki süresinde de iyileştirmeler yapıldı.

 

Yeni fonksiyonlar arasında tümleşik Personas desteği, HTML5 tam ekran video desteği ve yan uygulama güncelleme mekanizması var. Son bahsedilen özellik web tarayıcıyı her güncellediğinizde Flash, Java ve Quicktime gibi yan uygulamaların eski sürümlerine karşı sizi uyarıyor ve güncelleme bağlantıları öneriyor. Personas desteği sayesinde tarayıcınızın dış görünüşünü tek tıkla değiştirebiliyorsunuz.

Yazılımın resmi sitesi henüz 3.6 sürüm için güncellenmedi; fakat resmi indirme linkleri hazır.

Download:
Firefox 3.6 Türkçe (Windows)
Firefox 3.6 Türkçe (Mac OS)
Firefox 3.6 Türkçe (Linux)

 

chip

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler