Resim Formatında Kur’an-ı Kerim Reviewed by Momizat on . Günlük hayatımızda çoğu zaman Rabbimizin bize gönderdiği yüce kitabımız Kur’an-ı okuma fırsatımız olmaya biliyor. Bu paylaşacağım dosyalar sayesinde Kur’an-ı Ke Günlük hayatımızda çoğu zaman Rabbimizin bize gönderdiği yüce kitabımız Kur’an-ı okuma fırsatımız olmaya biliyor. Bu paylaşacağım dosyalar sayesinde Kur’an-ı Ke Rating: 0
Buradasınız: Ana Sayfa » Download | İndir » Resim Formatında Kur’an-ı Kerim

Resim Formatında Kur’an-ı Kerim

Günlük hayatımızda çoğu zaman Rabbimizin bize gönderdiği yüce kitabımız Kur’an-ı okuma fırsatımız olmaya biliyor. Bu paylaşacağım dosyalar sayesinde Kur’an-ı Kerim’i istediğiniz yerde istediğiniz zaman cep telefonunuzla, tablet bilgisayarınızla veya diğer bilgisayarınızla internet bağlantısına ihtiyaç duymaksızın okuyabileceksiniz.
Özellikle bu paylaşımımın Kur’an Hafızları kardeşlerimin çok işine yarayacağı düşüncesindeyim. Farklı hat yazılarıyla resimler bulunmaktadır. Ön izleme için eklediğim resimlere bakarak tercih ettiğiniz hat yazısına ait dosyayı indirebilirsiniz.

Dualarınızda bulunmak ümidiyle.

Cep boy olan resim boyutları 300x417px, Orta Boy olan resim boyutları 450x625px dir.

 Bilgisayar Hattı İncele

Hamid Aytaç Hattı İncele

Hafız Osman Hattı İncele

Hayrat (Ahmet Hüsrev) Hattı İncele

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler