Facebook’tan video indirmek Reviewed by Momizat on . Bu yazıda Facebook'tan program kullanmadan nasıl video indirebileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Facebook'tan video indirmek için en temiz yöntem. Resimler dest Bu yazıda Facebook'tan program kullanmadan nasıl video indirebileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Facebook'tan video indirmek için en temiz yöntem. Resimler dest Rating: 0
Buradasınız: Ana Sayfa » Destek » Facebook’tan video indirmek

Facebook’tan video indirmek

Bu yazıda Facebook‘tan program kullanmadan nasıl video indirebileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Facebook’tan video indirmek için en temiz yöntem.

Resimler desteğiyle adım adım ilerleyelim.

Öncelikle indireceğiniz videoya gelip videonun hemen üstündeki tarihine tıklıyoruz.

face-video-01

Tarihe tıkladığımızda bizi videonun kendi sayfasına götürecek. Bu sayfa açıldığında adres satırında yazılı olan “https://www.” bölümünü silip yerine yazıp enter tuşuyla onaylıyoruz. Bu şekilde yapınca bizi sistem mobil siteye gönderiyor ve aşağıdaki ekran çıkıyor.

face-video-02

face-video-03

Mobil sitede videoyu oynatmaya başlatınca video üzerinde mouse sağ tuşla tıklayıp oradan “video olarak kaydet” seçeneğini seçiyoruz. (Resmi büyütmek için üzerine tıklayın)

face-video-04

Facebook video indirme

Ve son tıklama!

face-video-05

Son Tıklama

Kaydetmek istediğimiz klasörü seçerek “Kaydet” tuşuna tıklıyoruz.

Bu yöntem sadece Facebook videoları için geçerlidir.

 

 

Yazar hakkinda

Kayıtlı içerikler : 4

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler