Youtube’dan mp3 indirmek Reviewed by Momizat on . Selamun Aleykum. Bugün youtube'da bulunan videoyu mp3 olarak bilgisayarımıza en basit nasıl indiririz onu anlatmaya çalışacağım inşeAllah.   Youtube'da sad Selamun Aleykum. Bugün youtube'da bulunan videoyu mp3 olarak bilgisayarımıza en basit nasıl indiririz onu anlatmaya çalışacağım inşeAllah.   Youtube'da sad Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » Destek » Youtube’dan mp3 indirmek

Youtube’dan mp3 indirmek

Selamun Aleykum.

Bugün youtube‘da bulunan videoyu mp3 olarak bilgisayarımıza en basit nasıl indiririz onu anlatmaya çalışacağım inşeAllah.

 

Youtube‘da sadece video dosyaları bulunur. İnsanlar bir mp3 ses dosyasını (ezgiyi, ilahiyi veya müziği) youtube’da paylaşmak için o ses dosyasını (müziği, ezgi, ilahiyi) bir videoya montaj edip öyle paylaşırlar. Bazen bu ses dosyasında konuyla alakalı resimler video parçaları bulunur. Bazen de sabit renkte veya sabit bir resimden oluşan video. Bu ses dosyasını indirmek istersiniz ancak youtube buna müsade etmez, onu video (flv) dosyası halinde indirebilir siniz. 

 

Günümüzde her şeye bir alternatif üretiyoruz ve bunun da çok basit bir alternatifi düşünülmüş: Youtube Mp3 isimli site.

Öncelikle youtube‘da istediğimiz videoyu açıyoyoruz ve adres satırındaki adresi mouse ile sağ tuş yaparak veya Ctrl+C tuşlarını kullanarak kopyalıyoruz. Ben örnek olarak şu videoyu averiyorum.

Youtube Mp3 indirmek

Videonun adresini kopyaladıktan sonra Youtube Mp3 sitesine girip ilgili kısma adresi yapıştırıyoruz ve “Videoyu dönüştür” butonuna tıklıyoruz.

Youtube mp3 indirmek

Bu işlemde site bizim için verdiğimiz videoyu mp3 yani ses dosyası haline çeviriyor.

Youtube mp3 indirmek

İşlemi tamamladığında bize aşağıdaki gibi bir uyarı veriyor ve “Download” linkine tıklayarak videodan mp3‘e çevirdiğimiz dosyayı bilgisayarımıza indiriyoruz.

Youtube mp3 indirmek

Bir sonraki anlatımda görüşmek dileğiyle.

Selamun Aleyküm.

 

Anlatım hakkında yorumlarınızı bekliyorum.

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler