Xilisoft Video Converter Ultimate Full Reviewed by Momizat on . Xilisoft Video Converter, tüm video ve ses formatları arasında görüntü kalitesi yüksek, hızlı ve profesyonel dönüştürmeler yapabilen video ve ses dönü Xilisoft Video Converter, tüm video ve ses formatları arasında görüntü kalitesi yüksek, hızlı ve profesyonel dönüştürmeler yapabilen video ve ses dönü Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » Download | İndir » Xilisoft Video Converter Ultimate Full

Xilisoft Video Converter Ultimate Full

Xilisoft Video Converter, tüm video ve ses formatları arasında görüntü kalitesi yüksek, hızlı ve profesyonel dönüştürmeler yapabilen video ve ses dönüştürme aracıdır.

Programı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise dönüşüm yaparken çevirilecek ve çevrimi yapılacak 

dosyanın formatının farketmemesi. Her türlü dosya formatı arasında rahatça dönüşüm yapabiliyor.

 

Program yüksek kalitede video çeviri özelliğinin yanı sıra, ses dosyalarını da aynı kalite ve mükemmellikte çevirmektedir. Bu sayede bilgisayarınızdaki istediğiniz video ve ses dosyalarını da bu program sayesinde dönüştürerek uyumlu taşınabilir aygıtlarınıza (mobile telefon, İpod vs.) gönderebilir ve izleyebilirsiniz.

Program ile birden fazla çoklu olarak video format dönüşümleri yapabilir ve her birini ayrı formatlara ayarlayabilirsiniz.

Desteklediği formatlar:

DVD, VCD, SVCD, AVI, MPEG, MP4, WMV, 3GP, H.264/MPEG-4 AVC, H.264/PSP AVC, MOV, RM, ASF, FLV, SWF

Resimler:

xilisoft-1 xilisoft-ses xilisoft-videoxilisoft-kayit

Download Linkleri:

Uploading

Turbobit

Uploaded

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorumlar (3)

 • ahmet

  8) 😐 😳 😛 :sigh: Eyw. kardeşm çok işime yaradı 8) 8)

  Cevapla
 • Bir dost

  maşallah abi..ne güzel bir kalbin var..Program arıyordum siten çıktı karşıma..Siten müslüman ne güzel..:) Kur’ana dair..Dinimize dair meselelere yer ayırmışssın..Keşke herkes senin gibi olsa..
  bende çok problem yaşadım..namazla ilgili..işyerlerinde..bende tevsir okurdum..uzaklaştım o yoldan..bende teslim olmak istiyorum..malum ahirzaman..dünya engel değil yol olmalı..dünyayı aradan cıkarmak için meslek öğrenme telaşınagirdim bende..çok şükür öürendim birşeyler..bende bekliyorum biraz..döneceğim İnşallah o yola..bi parçam , aklım hep kitapta..ama hiç ilgilenemiyorum o ayrı..hatta gayyaya düştüm..günahlara düştüm..Allah sonumuzu hayretsin..sizin gibi güzel insanların sanal ortamda sayısını artırsın..selametle 🙂

  Cevapla

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler