Bayramınız Mübarek Olsun Reviewed by Momizat on .   Rabbimizin Emirleri : - Şimdi sen Rabbine kulluk et ve kurban kes. (el-Kevser: 2) - Onların ne etleri ne de kanları Allah'a ulaşır; fakat O'na sadece siz   Rabbimizin Emirleri : - Şimdi sen Rabbine kulluk et ve kurban kes. (el-Kevser: 2) - Onların ne etleri ne de kanları Allah'a ulaşır; fakat O'na sadece siz Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » İslam » Bayramınız Mübarek Olsun

Bayramınız Mübarek Olsun

Bayramınız Mübarek Olsun

 
Rabbimizin Emirleri :
– Şimdi sen Rabbine kulluk et ve kurban kes. (el-Kevser: 2)
– Onların ne etleri ne de kanları Allah’a ulaşır; fakat O’na sadece sizin takvânız ulaşır. Sizi hidayete erdirdiğinden dolayı Allah’ı büyük tanıyasınız diye O, bu hayvanları böylece sizin istifadenize verdi. (Ey Muhammed!) Güzel davrananları müjdele! (el-Hacc: 37)
 
Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını yüce Mevlâmız’dan dilerim. Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri İslam dininin gösterdiği doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramı dileğimle.
 

Bayramınız Mübarek Olsun 

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler