Kullan at E-Posta Reviewed by Momizat on . İnternette bir arama yaptığımızda karşımıza bir sürü üyelik isteyen platformlarla karşılaşırız. Şahsen ben oldukça fazla karşılaşıyorum. Tam aradığımızı bulduğu İnternette bir arama yaptığımızda karşımıza bir sürü üyelik isteyen platformlarla karşılaşırız. Şahsen ben oldukça fazla karşılaşıyorum. Tam aradığımızı bulduğu Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » Destek » Kullan at E-Posta

Kullan at E-Posta

İnternette bir arama yaptığımızda karşımıza bir sürü üyelik isteyen platformlarla karşılaşırız. Şahsen ben oldukça fazla karşılaşıyorum. Tam aradığımızı bulduğumuzu sandığımız anda açılan ekrana birde bakıyoruz ki ; Bu linki görebilmeniz için ücretsiz üye olun uyarısıyla karşı karşıyayız. Bazen vazgeçim ekranı kapatıyoruz. Bazen de mecbur kalarak üye oluyoruz ve mutlu son diyerek aradığımıza kavuşuyoruz :). Mail adresimizi vermemizin sonucu olarak verdiğimiz mail adresinde onlarca bazen yüzlerce reklam amaçlı mail yollanmış hatta bazen abartılarak pornografik içeriklerle dahi karşılaşabiliyoruz. Bu istenmeden gelen maillere Spam adı verilmiş. Bizi bu mail gönderen platformlardan kurtarmak için de farklı siteler var. Kullan at mail servisi veren siteler. Bunlardan birisini anlatayım;

www.hazirmail.com(resmi büyütmek için üzerine tıklayın)

bu adrese girdiğinizde si otomatik olarak bir mail adresi verecektir. (c5aa0b7846@hazirmail.com gibi) Bu adresi o an kullanabiliyorsunuz. Bir gün sonra otımatik olarak adres ve içindeki mailler siliniyor.

Bunun gibi birkaç site daha var. Ufak bir araştırma sonucu diğerlerine de ulaşabilirsiniz.

Faydalı olması temennisi ile..

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler