Windows için zaman makinası Reviewed by Momizat on . Time Machine: Mac OS'tan Windows'a geçti.Şimdiye kadar sadece Mac OS kullanıcılarına özel olan Time Machine, sonunda Windows'a geliyor...Windows PC'ler için Tim Time Machine: Mac OS'tan Windows'a geçti.Şimdiye kadar sadece Mac OS kullanıcılarına özel olan Time Machine, sonunda Windows'a geliyor...Windows PC'ler için Tim Rating:
Buradasınız: Ana Sayfa » Download | İndir » Windows için zaman makinası

Windows için zaman makinası

Time Machine: Mac OS’tan Windows’a geçti.

Şimdiye kadar sadece Mac OS kullanıcılarına özel olan Time Machine, sonunda Windows’a geliyor…

Windows PC’ler için Time Machine: Apple PC’si olanlar şık yedekleme aracının tadına varabilir. Comodo, Apple’ı örnek alarak konforlu yedekleme aracı “Comodo Time Machine“i hazırladı. Yazılım Apple rahatlığını Windows PC’lerine getiriyor.

Yazılım kurulduktan sonra sistemin komple yedeğini alıyor ve bu andan itibaren yapılan tüm değişikliklerin raporunu tutuyor. Time Machine bunu yaparken PC’deki tüm içeriklerin otomatikman kopyalarını oluşturuyor. Eğer gerekirse araç ile istediğiniz zamana geri dönebiliyor ve sisteminizi veya yanlışlıkla silinen dosyaları geri yükleyebiliyorsunuz.

Uyarı: “Comodo Time Machine” yazılımını sorunsuz bir şekilde kullanmak için en az 10 GB boş depolama alanına sahip olmalısınız.

Download: Comodo Time Machine

chip

Yazar hakkinda

Web Master

Teknoloji meraklısı, dinini gerektiği gibi yaşamaya ve insanlara elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan bir kul.

Kayıtlı içerikler : 178

Yorum yaz

 

© 2008 - 2016 Yusuf BAHAR - Kaynak gösterilerek alıntı yapmaya açıktır. Bilginin borcu, onu paylaşmaktır. Umarım ki bu vesileyle bir hayır duası ola, o da inşeAllah bizi kurtara.

Scroll to top
Ücretsiz Hizmetler